Monday, January 19, 2015

Thank You Houzz!

For the fourth year in a row, we are excited and honored to have been awarded "Best Of Houzz” for Design and Customer Satisfaction by Houzz, the leading platform for home remodeling and design. We were chosen by the more than 25 million monthly unique users that comprise the Houzz community from among more than 500,000 active home building, remodeling and design industry professionals.

The Best Of Houzz award is given in two categories: Design and Customer Satisfaction. Design award winners’ work was the most popular among the more than 25 million monthly users on Houzz, known as “Houzzers.” Customer Satisfaction honors are determined by a variety of factors, including the number and quality of client reviews a professional received in 2014. Winners will receive a “Best Of Houzz 2015” badge on their profiles, helping Houzz users around the world who discover and love a professional’s work to learn even more about that business’ popularity and satisfaction rating among their peers in the Houzz community.

6 comments:

 1. They definitely deserve applause for the nice selection of bread and the service at this place which was good from start to finish. The mass produced filet was too good. This is the best place for hosting great events. The Los Angeles event venues can accommodate as many as 850 guests or as little as 50.

  ReplyDelete
 2. good information it is useful and informative best assignment writing service there are a lot of thing and info

  ReplyDelete
 3. Tel örgünün kullanım alanı oldukça geniştir. Bahsettiğimiz üzere insanlar kendilerine ait olan çeşitli yapıların çevresini kapatmak ve dışarıdaki yabancılara karşı girişleri engellemek amacıyla tel örgü sistemlerini kullanmaktadır. Tel örgüler bu sayede insanların daha rahat olmasını sağlamakta, güvenli yapılar kazanmasını sağlamakta ve çeşitli avantajlar da sunmaktadır.
  Tel örgü kullanım alanları olarak ise şunları örnek gösterebiliriz:
  • Bahçe çevresi,
  • Tarla çevresi,
  • Okul bahçesi çevresi,
  • Askeri lojman çevreleri,
  • Oyun parkı çevresi,
  • Arazi çevreleri,
  • Sportif faaliyet yapılarının çevresi
  Bu gibi alanlarda oldukça fazla kullanılmakta olan tel örgüler sayesinde insanlar daha güvende ve rahat olabilecek, kendilerini de yine yapılarını en etkili şekilde koruyarak daha çok avantajdan da yararlanacaklardır. Bu kapsamda tel örgü kullanım alanlarının bu denli fazla olması da yine kişilerin çok fazla avantajdan yararlanmasını sağlayacaktır.
  Panel Çit Teli
  Panel çit teli, ilk etapta güvenliğin sağlanması için tercih edilmektedir. Tel fiyatları Günümüzde özellikle de açık alanlarda inşa edilen yapıların çevreleri dışarıdan içeri girilmelere müsait olup çeşitli tehlikelerle de karşı karşıyadır. Panel çit teli daha çok belirttiğimiz üzere köylerde arazi yapılarında, tarlalarda, bahçelerde çevreyi çevrelemek için kullanılmaktadır. Son derece rahat bir kullanım olanağına sahip olup aynı zamanda da insanların daha güvenli bir çevrede olmasını sağlamak amacıyla da tercih edilmektedir.
  Panel çit birçok anlamda avantajlara sahip olup insanların kendilerini güvende hissetmeleri açısından da önemlidir. Nitekim bahçe, tarla gibi yerlerde yetiştirilen ürünlerin dışarıdan yabancı insan veya hayvan gibi canlıların girmesini engeleyecek şekilde dizayn edilmesi gereken panel çitlerin kullanım alanı da çok geniştir. Son derece avantajlı yapılara sahip olan panel çit teli ile birlikte çeşitli alanlarda güvenlik konusunda yeterli donanımlar sağlanabilir.

  ReplyDelete